top of page

Kto gotuje?

deska1.jpg
Pani Nina
 
Szefowa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Pracowała jako kucharz oraz szef kuchni głównie w zakładach gastronomicznych żywienia zbiorowego, najczęściej dzieci. Prowadzi własną działalność gastronomiczną. W całą swoją pracę wkłada serce oraz bardzo lubi dzieci. Wspólnie z panią dietetyk tworzą jadłospisy oraz zbilansowane diety dla naszych dzieci.
Pani Kasia
 
Kucharz z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Zdobywała doświadczenie na stażach w Polsce i za granicą. Pracowała jako kucharz, kierownik zmiany oraz szef kuchni w zakładach głównie żywienia zbiorowego dzieci, dorosłych oraz osób starszych w domu opieki. Uzyskała tytuł Mistrza Kuchni.
Pani Iza
 
Kucharz z dużym doświadczeniem w branży gastronomicznej. Pracowała przede wszystkim w zakładach żywienia zbiorowego,  głównie dzieci.
Pani Ewa
 
Pomoc kuchenna z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Wcześniej pracowała jako kucharz również w zakładach gastronomicznych żywienia zbiorowego.
Pani dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej opartym o lata nauki oraz pracy. Jej specjalizacją jest dietetyka, więc wraz z szefową kuchni tworzą zbilansowane diety w zależności od potrzeb naszych  dzieci.
Razem tworzymy zgrany zespół, który się uzupełnia. Łączymy pasję do gotowania z naszymi umiejętnościami oraz z zamiłowaniem do dzieci, których zbilansowana dieta jest dla nas priorytetem. We współpracy z panią dietetyk dbamy o potrzeby każdego dziecka mając na uwadze alergeny, na które dzieci są uczulone. Jadłospisy układamy uwzględniając wszystkie potrzeby naszych dzieci opierając się o zdrową żywność czyli Kuchnię Eko, którą wspólnie tworzymy.
bottom of page